Sensizasla

Ankara Öğretmenevi

Ankara Öğretmenevi

Ankara Öğretmenevi 2019 oda fiyatları, iletişim, telefon, adres ve konum bilgileriyle salon, restoran, otel ve diğer hizmetleri hakkında en güncel bilgiler.

Ankara öğretmen evi konaklama, ankara öğretmenevi fiyatları, otel fiyatları, öğretmen evi, öğretmenevi rezervasyon, ankara öğretmenevi telefon, adres, salon, oda, öğretmenevi listesi, 2019 yeni konaklama fiyatları

Ankara Öğretmenevi Tanıtımı

Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka bulunduğunuz o kurumdan bilgi alınız.

Ankara Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Ankara Öğretmenevi

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sayfamızda bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Sayfamız Türkiye'deki öğretmen evlerini tek bir çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar'la doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı bütün bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu E-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ile adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleri ile iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. SensizAsla.net içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerikle ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde SensizAsla.net sorumlu değildir, tutulamaz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Ankara öğretmenevi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Ankara Öğretmenevi
Diğer İller
Öğretmenevi Arayanlar
  • Nurcan 5 gün önce

    Telefonla iletişime geçebilirmiyiz »

  • Ilhan 2 hafta önce

    Size ulaşabileceğim numara yoktur sitede »

  • Ilhan 2 hafta önce

    Size ulaşabileceğim numara varmı »

haberler