Sensizasla

Rüyada Adem Aleyhisselam Görmek

11 Şubat 2019 20 Yorum Yap

Rüyada Adem Aleyhisselam Görmek

Rüyada Hz. Adem peygamberi görmek, cesitli sekillerde, degisik tabirler ile yorumlanmistir. Rüyada Hz. Adem'i (A. S. ) ..

Rüyada Hz. Adem peygamberi görmek, cesitli sekillerde, degisik tabirler ile yorumlanmistir. Rüyada Hz. Adem'i (A. S. ) görmek, Hacca gidecegine veya dostlariyla, ahbaplariyla bulusup hasret giderilecegine ve­ya zürriyetinin (neslinin) cogalacagina isaret eder. Rüyada Adem (A. S. ) Peygamberi görmek, büyüklüge ve halk arasinda saygi ve hürmet görecegine isarettir. Hz. Adem'i (A. S. ) rüyada iyi bir durumda oldugunu gör­mek, cok iyi bir rüyadir, bu rüya iyiye ve hayra yorulur. Ancak O'nu (A. S. ) iyi bir durumda degil de eksik ve nok­san bir halde görmek, iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin isle­rinde eksiklik ve noksanlik olacagina isarettir. Rüyasinda Hz. Adem'i (A. S. ) gören kimse, hasta ise sifa bulacagina, göz agrisi varsa o da iyilesecegine isarettir. Rüyada Hz. Adem'i kendisi ile konustugunu görmek, rüyayi gören kimsenin ilim sahibi (bilgin) olacagina isarettir. Rüyada Adem aleyhisselam'i görmek, rüya sahibinin bir günah isleyip tövbe etmesine isaret | eder. Bazen rüyada Hazret-i Adem'i görmek, düsmanlarinin sözüne aldanarak magdur ol­maya, zarara ugramaya ve bir müddet sonra tekrar rahata kavusmaya isaret eder. Bazen de rüyada Adem aleyhisselam'i gör­mek, rüya sahibinin hacca gitmesine isaret eder. Bazi kere de bir kimsenin rüyada Âdem aleyhisselam'i görmesi, o kimsenin takva sahi­bi olmasina ve duasinin kabulüne isaret eder. Yine rüyada Adem aleyhisselam'i görmek, dostlari ile bir araya gelmeye, uzak yerlere I seyahat yapmaya isaret eder. Bazen de rüyada Adem aleyhisselam'i gör­mek, neslin cogalmasina isaret eder. Ayrica rüyada Hz. Adem'in kendisiyle ko­nustugunu görmek, rüya sahibinin ilim sahibi olmasina isaret eder. Bazen rüyada Adem aleyhisselam'i gör­mek, ana babaya, ögretmenine veya bir bükü­güne karsi gelmeye yorumlanir. Bazi kere de rüyada Adem aleyhisselam'i görmek, dünyada ilk rüya gören ve bunu ilk defa yorumlaman o oldugu icin tabir ilminde basarili olmaya da delalet eder.

Rüyada Adem Aleyhisselam Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Adem Aleyhisselam Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler