Sensizasla

Rüyada Akbaba Kuşu Görmek

28 Ocak 2019 15 Yorum Yap

Rüyada Akbaba Kuşu Görmek

Rüyada gece akbaba kusu görmek, ahmak ve anlayissiz bir insana isarettir. Gündüz uykusunda akbaba kusu görmek ise, hastaliga isare..

Rüyada gece akbaba kusu görmek, ahmak ve anlayissiz bir insana isarettir. Gündüz uykusunda akbaba kusu görmek ise, hastaliga isarettir. Rüyada akbaba kusu görmek, rüyayi gören kimsenin bir korku vahset ile karsilasacagina isarettir. Rüyada akbaba kusunun sesini duymak, keder ve sıkıntı­dan kurtulusa isarettir. Rüyada görülen akbaba kuslari, issiz kimselere, haram ka­zanc ile ugrasanlara, hirsizlara ya da kötü söz duyulacagi­na isaretle yorumlanir. Rüyada hasta bir kimsenin kendi evinde akbaba kusu görme­si, hastanin kendi ölümüne isaretle yorumlanir. Gece rüyada akbaba görmek, ahmak ve nezaketsiz bir adama delalet eder. Gündüz rüyada akbaba görmek, hastalik­lara isarettir. Rüyada akbaba kusunu tuttugunu görmek, harpte bulunmaya veya hastaliga isarettir. Bir yerlesim alanina akbabalarin girdigini görmek, oranin istila edilmesine isaret eder. Bir hastanin evinde akbaba görmesi, ölü­münün yaklasmis olduguna isaret eder. Sanat ehli kisinin akbaba görmesi, menfa­ate isaret eder. Rüyada görülen akbaba sürüsü, issizlige, serkeslige, korku ve sıkıntıya delalet eder.

Rüyada Akbaba Kuşu Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Akbaba Kuşu Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler