Sensizasla

Rüyada Anka Kuşu Görmek

28 Ocak 2019 19 Yorum Yap

Rüyada Anka Kuşu Görmek

Rüyada anka kusu görmek, rüyayi gören kimsenin basina bir devlet kusu konacagina ve bekledigi bir yerden müjdeli bir haber alacagi..

Rüyada anka kusu görmek, rüyayi gören kimsenin basina bir devlet kusu konacagina ve bekledigi bir yerden müjdeli bir haber alacagina isaretle yorumlanir. Rüyada anka kusu görmek, bazen uzun bir yolculuga cikmaya isaretle yorumlanir. Rüyasinda anka kusu aldigini görmek, yani anka kusuna sahip oldugunu görmek, güzel bir es (kadin) ile evlenmeye de isarettir. Rüyada anka kusu görmek, rüya sahibinin kadri yüce birisi olduguna delalet eder. Rüyada anka kusu görmek, bidat ehli ile arkadaslikyapmayan bir kimseye de isaret eder. Yine rüyada anka kusunu görmek, garip haberlere ve uzagayolculukyapmaya isarettir. Bazen de rüyada anka kusunu görmek, ' dogru veya yanlis fazla söze delalet eder. Rüyada anka kusuna sahip olmak, güzel bir kadinla evlenmeye isaret eder. Rüyada anka kusunun kendisi ile konustu­gunu görmek, nîmete, mala, gelecek dünyali­ga ve yüce mertebelere delalet eder. Rüyada büyük bir kus görmek, yüce bir himmettir. Rüyada elinde bir kusun öldügünü görmek ise, hüzün ve kedere delalet eder. Rüyada anka kusunu görmek, devlete eri­secegine; kuslarin etini yemek muradina ere­cegine isarettir. Rüyada anka kusunun kendisine bir sey anlattigini görmek, bir melek vasitasiyla Allah (c.c.) tarafindan riziklandirilmaya isaret eder.

Rüyada Anka Kuşu Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Anka Kuşu Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler