Sensizasla

Rüyada Büyük Abdest Görmek

27 Ocak 2019 27 Yorum Yap

Rüyada Büyük Abdest Görmek

Rüyasinda büyük veya kücük abdest yaptigi­ni görmek, zekat verecek kadar nisaba sahip ise, malinin zekatini verecegine is..

Rüyasinda büyük veya kücük abdest yaptigi­ni görmek, zekat verecek kadar nisaba sahip ise, malinin zekatini verecegine isaret ile, eger zekat veremeyecek ka­dar fakir ise, sıkıntı ve üzüntüsünün gidecegine isarettir. Rüyasinda gördügü abdest, eger abdesthane (yani hela ve tuvalet) gibi bilinen bir yer ise, sarf  edecegi, harcayacagi seyin helal (mesru') olduguna isaret ile tabir olunur. Abdest yaptigi yer bilinen yer degil de, bilinmeyen bir yer ise, bil­medigi bir yere malini sarf  edecegine isaretle tabir edilir. Rüyada büyük abdestini yaptigini gören kimse, dünya sıkıntılarindan kurtulacagina isaretle tabir olunur. Rüyada kücük veya büyük abdest yaptigini görmek, rüya sahibinin üzüntüsünün gidece­gine isarettir. Mal sahibi bir kimsenin rüyada kücük veya büyük abdestini yaptigini görmesi, rüya sahi­binin malin zekatini vermesine isarettir. Rüyada abdest yaptigi yer, eger abdest yeri veya abdesthane gibi bilinen bir yer ise, ihtiyaci icin sarf edecegi seyin mesru olmasina ve malini dogru yere verecegine isaret eder. Rüyada abdest yaptigi yer, mechul ise, bilmedigi yere malini harcamaya isaret eder. Bir yere abdest edip toprakla üstünü ört­tügünü görmek, rüya sahibinin malini biryere gömecegine isarettir. Yine rüyada büyük abdestini yaptigini gör­mek, dünyalik bir kisim sıkıntılarindan kurtula­cagina, aff olunacagina ve sihhat bulacagina isaret eder.

Rüyada Büyük Abdest Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Büyük Abdest Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler