Sensizasla

Rüyada Canavar Görmek

29 Ocak 2019 32 Yorum Yap

Rüyada Canavar Görmek

Rüyada canavar görmek, cok sevinc veren bir olay ile karsilasacaginiza,sevgilinizden iyi haber alacaginiza cana­vari öldürmek miras..

Rüyada canavar görmek, cok sevinc veren bir olay ile karsilasacaginiza,sevgilinizden iyi haber alacaginiza cana­vari öldürmek miras yolu ile elinize büyük para gececegine, cana­vari yaralamak kazanc, nam ve söhrete. Canavar hücumuna ugra­mak mal ve para kaybina ugrayacagimiza,canavar yavrusu görmek, sonu pek iyi gelmeyecek bir evlilik yapilacagina isarettir. Rüyada canavar görmek, zorluklarla karsilasilacagi­na isaretle tabir olunur. Rüyasinda kendisini bir canavarin pencesinde oldugunu görmek, düsmanlarinin pek cok olduguna isaretle ve ken­disini her yönden sikistiracaklarina isaret ile tabir olunur. Rüyasinda bir canavarin kendisini kovaladigini, fakat ken­disine yetisemedigini ve ondan kacip kurtuldugunu gör­mek, düsmanlarindan kurtulacagina isaretle yorumlanir. İmam-i Nablusi'ye göre. Rüyada canavar görmek, iyi de­gildir. Bu rüya hayra yorumlanmaz. Bir kimse rüyasinda bir canavarin kendisine saldirip yakaladigini ve parcaladi­gim görse, rüya sahibinin cok güclü düsmanlari olduguna ve kendisinin dikkatli olmasi gerektigine isarettir. Rüyada canavar görmek, zorlukla karsila­sacaginiza yorulur. Rüyasinda bir canavarin pencesinde ol­dugunu görmek, düsmanlarin cok olduguna ve kendisini her yönüyle sikistirdiklarina isaret eder. Bir canavarin kendisini kovaladigini fakat ona yetisemedigini ve kacip kurtuldugunu görmek, düsmanin kötülüklerinden kurtulma­ya isaret eder.

Rüyada Canavar Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Canavar Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler