Sensizasla

Rüyada Casus Görmek

29 Ocak 2019 27 Yorum Yap

Rüyada Casus Görmek

Rüyada casus görmek, genellikle iyiye yorumlan­maz. Casusla karsilasmak ya insanlardan nefret ederek ya da kor­karak issiz yerlere cekile..

Rüyada casus görmek, genellikle iyiye yorumlan­maz. Casusla karsilasmak ya insanlardan nefret ederek ya da kor­karak issiz yerlere cekileceginize, casus oldugunuzu görmek, cok sabirsiz oldugunuz icin hicbir isinizi tamamlayamayacaginiza, agir olmaniza, cünkü kötü bir dönem gecireceginize isarettir. Casus gi­bi bir is takip ettiginizi görmek, programlarinizi uygulamanin zamani geldigine, islerinizde basarili olacaginiza isarettir. Casus ile konusmak münasebetsiz bir haber almaya veya bir olaya isarettir. Casus kadin görmek, birisi tarafindan aldatilacaginiza, yolunuzun üzerinde yüzsüz ve namussuzlugu ile söhret yapmis bir kadin olduguna isarettir.  Rüyada casus görmek, kiskanclik ve cekememezlige isaretle yorumlanir. Bir kimse rüyasinda kendisinin her­hangi birinin hesabina casusluk yaptigini görse, bu onun (rüya sahibinin) kendisini kiskanan (cekemeyen) insanlar­dan bikip kacacagina hatta onlari görmemek icin meslek veya yerini bile degistirebilecegine isaretle yorumlanir. Rüyasinda casus görmek, rüyayi gören kisinin birisinden veya binlerinden kötülük veya zarar görecegine isarettir. Rüyada bir devlet adina casusluk yapan biriyle karsilastigi­ni görmek, rüya sahibi kim olursa olsun, kendisini kiska­nan kisiler olduguna isarettir. Rüyayi gören esnaflik, ticaret yapan biri ise ticaret cevresinde, ev hanimi ise evinde veya mahallesinde, memur ise dairesinde, ögrenci ise, okulunda kendisini cekemeyen kisilerin bulunduguna isarettir. Bir kimsenin rüyada casusluk yaptigini görmesi, serli ve kötü isleri, iyi ve hayirli islere tercih etmeye delalet eder. Bir baska adamin casusluk ettigini görmek, herhangi bir adamdan gelecek fenaliga isaret eder.

Rüyada Casus Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Casus Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler