Sensizasla

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek

11 Şubat 2019 38 Yorum Yap

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek

Rüyada ceviz agaci görmek, yabanci ve kör bir kimseye veya gecimsiz huysuz bir adama isaretle tabir olunur. Rüyasinda ceviz agacina cik..

Rüyada ceviz agaci görmek, yabanci ve kör bir kimseye veya gecimsiz huysuz bir adama isaretle tabir olunur. Rüyasinda ceviz agacina ciktigini gören, bu nite­likte bu vasifta yani böyle istenilmeyen huylu bir adamla karsilasir ve onunla dost olacagina isarettir. Rüyada ceviz agacinin üzerine ciktigini gören kimse, yabanci bir adam araciligi ile yükselir, ilerler seklinde tabir edilir. Rüyada ceviz agacini cikardigini gören kimse, ya­banci bir adama galip ve üstün gelir seklinde tabir olunur. Rüyada Hindistan Cevizi görmek iyidir. Ferahlik, hayirli rizik ve sevince ermek gibi iyiye yorulur. Hindistan cevizi yedigi­ni görmek, sözünün dinlenir ve gecerli olacagina isarettir. Kirmani'nin yorumu. Rüyada ceviz agaci görmek, cesur fakat huysuz ve asabi bir adama isaretle yorumlanir. Rüyasinda bir ceviz agacina ciktigini gören kisi, bu özellik­te bir adamla dost olur. Rüyasinda ceviz agacini kökünden söküp cikardigini ve ceviz agacini kestigini gören kisi, böyle bir adami katleder (öldürür). Şayet ceviz agacinin kendiliginden yikildigini ve devrilmis oldugunu görmesi, böyle bir adamin vefat edecegine isarettir. Rüyasinda ce­viz agacinin gölgesinde oturdugunu veya ceviz agacina dayandigini gören kisi, yukarida özelligi ve niteligi sayilan adama dayanip güvenecegine ve onun himayesi (koruma­si) altina girecegine isaretle yorumlanir. Rüyasinda ceviz agacinin yapraklarinin döküldügünü veya yapraklari eliy­le ceviz agacindan topladigini gören kisi, bu vasiflarini saydigimiz kisiden hayir ve menfaat görür ve ondan eline mal veya para gecer seklinde yorumlanir. Rüyada ceviz agaci görmek, cimri, ugur­suz, huysuz, asabi ve gittikce artan mala sahip olan bir kimseye isarettir. Rüyada ceviz agacina cikmak, cimri, ugur­suz, kaba bir kimseyle dost olup ona güvene­cegine isarettir. Rüyada ceviz agacindan asagiya indigini görmek, güvendigi o kimse ile aralarinda olan isin tamamlanmayacagina isaret eder. Rüyada agactan düsüp iki eli veya ayaginin kirildigini görmek, bir belaya girmeye, fakat sonra bu beladan kurtulmaya isarettir. Rüyada ceviz agacini kökünden cikardigini görmek, bir insani öldürmeye isarettir. Ceviz agacinin yapraklarinin düstügünü ve onlari topladigini görmek, büyük fakat huysuz ve asabi bir adamdan mal elde etme­ye delalet eder. Ceviz agacinin meyvesini görmek, mesak­kat ve zahmetle elde edilecek mala isarettir.

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Ceviz Ağacı Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler