Sensizasla

Rüyada Ceylan Görmek

11 Şubat 2019 25 Yorum Yap

Rüyada Ceylan Görmek

Rüyada ela gözlü ceylan görmek, ticarette basa­rili, genel bir talih, güzel birisiyle evlenmeye isarettir. Ceylan av­lamak..

Rüyada ela gözlü ceylan görmek, ticarette basa­rili, genel bir talih, güzel birisiyle evlenmeye isarettir. Ceylan av­lamak keder ve üzüntüye isarettir. Ceylanin boynuzlarini görmek, beklenmedik bir zamanda ümit edilmeyen bir akrabadan miras kalmaya ve düsmanlari maglup etmeye isarettir. Ceylanin kostugu­nu görmek, görenin cok güc bir ask macerasi gecirecegine, seve­cegine fakat kendisinin karsilik görmeyecegine isaret olarak yo­rumlanir. Ceylan öldürmek uzaktan bir mirasa konmak ihtimaline isarettir. Rüyada ceylan görmek, alis veriste ticarette islerin yolunda gidecegine delalet eder. Bazi yorumculara göre, rüyasinda ceylan gören bir kimse, hic ummadigi, beklemedigi bir kimse ile evlenecegine isarettir. Rüyasinda ceylani canli olarak yakaladigini görmek, güzel ve iyi bir kimseyle evlenecegine isarettir. Kirmani'nin yorumu. Rüyasinda bir ceylani yakalayip tut­tugunu görmek, rüya sahibinin asaletli bir hanimla evle­necegine veya ahlaki güzel bir hizmetci alacagina isarettir. Rüyasinda bir ceylani kestigini görmek, onun (rüya sahibi­nin) eger bekarsa, bir kizla evlenecegine veya ailesinden birinin evlendirecegine isarettir demistir. Rüyasinda ceylan eti yedigini görmek, bir kadindan, veya kadin vasitasiyla mal sahibi olmaya isarettir demistir. Rüyasinda bir ceylan yavrusu yakalayip tuttugunu görmek, bir evlat sahibi olmaya isarettir denilmistir. Cafer-i Sadik (r. a. )'in yorumu. Bir kimsenin uykusunda ceylan görmesi rüyasi su dört cihetten biriyle yorumlanir. 1. Zevceye (kadin ese) isaretle, 2. Hizmetciye isaretle, 3. Bir evlat sahibi olma (cocuga) isaretle, 4. Bir kadindan menfa­ate erismeye isaretle yorumlanir demistir. Rüyada ceylan görmek, rüya sahibinin hic ummadigi biriyle evlenecegine isarettir. Rüyada ceylan avinda oldugunu görmek, bir kadinla evlenmeye isaret eder. Rüyada bir ceylan kestigini görmek, bir kiz ile evlenmeye isaret eder. Rüyada ceylani canli olarak yakaladigini görmek, rüya sahibinin cok güzel bir kisiyle evlenecegine yorulur. Bir kimsenin rüyada ceylan tuttugunu gör­mesi, güzel bir hizmetciye isaret eder. Rüyada ceylan görmek, hanim, güzel bir hizmetci, güzel bir kadin tarafindan gelecek menfaat ve evlat ile tabir olunur. Rüyada bir ceylan yavrusu görmek, güzel bir evlada isaret eder. Rüyada ceylan avlamak, rüya sahibinin mutlu günlerin sona erecegine isarettir. Rüyada ceylanin etini yemek, rüya sahibi­nin üzüntülü ve sıkıntıli hayatinin bir süre da­ha devam edecegine isaret eder. Bazen de rüyada ceylanin etinden yedigini görmek, güzel bir kadin tarafindan gelecek nîmete isaret eder. Rüyada ceylani yüzdügünü görenin zina etmesinden korkulur.

Rüyada Ceylan Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Ceylan Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler