Sensizasla

Rüyada Cinayet Görmek

02 Şubat 2019 32 Yorum Yap

Rüyada Cinayet Görmek

Rüyada bir cinayete sahit olmak, dikkatli, ted­birli olmaniza, kötü konusmamaniza, iftira etmemenize ve herkes hakkinda iyi konusmaniz g..

Rüyada bir cinayete sahit olmak, dikkatli, ted­birli olmaniza, kötü konusmamaniza, iftira etmemenize ve herkes hakkinda iyi konusmaniz gerektigine, ayrica komsularinizdan biri­nin evinde hirsizlik olacagina isarettir. Rüyada kendisinin bir cinayet isledigini, bir kimseyi öldürdügünü gören kimse, sakincali ve zararli bir ise gire­cegine isaretle yorumlanir. Bazi yorumculara göre bu rüya, maksat ve arzusuna (dilek ve muradina) kavusmakla tabir olunur. Bir kimsenin rüyada bir cinayet isledigini görmesi, mahzurlu bir is ile tabir olunur. Bazen bir kimsenin rüyada bir cinayet isle­digini görmesi, maksadina ve arzusuna kavus­masina yorumlanir. Rüyada bir cinayete sahit olmak, dikkatli ve iyilik sever olmakla tabir edilir. Rüyada cinayet isleyen birinin korkup kac­tigini görmek, haram mala isaret eder. Bir kimsenin rüyada, hacda ihramli iken ihram yasagini isleyerek bir canliyi öldürdügü­nü, bir av cinayeti yaptigini görmesi, uyanik­ken bir kurban bedeli kadar bir ödemeyapma- sina isaret eder.

Rüyada Cinayet Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Cinayet Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler