Sensizasla

Rüyada Doğan Kuşu Görmek

28 Ocak 2019 16 Yorum Yap

Rüyada Doğan Kuşu Görmek

Rüyada dogan kusu görmek, su cihetlerden biri­ne ve bir kacma isaret olarak yorumlanir. Devlet baskanina isaretle,Cesaret sahibi (ces..

Rüyada dogan kusu görmek, su cihetlerden biri­ne ve bir kacma isaret olarak yorumlanir. Devlet baskanina isaretle,Cesaret sahibi (cesur) bir adama isaretle,Büyük saygin bir zata isaretle,Büyük bir memuriyete isaretle,Genislik, ferahliga isaretle,Sevince, müjdeye isaretle,Murada ermeye, maksada kavusmaya isaretle,Evlat sahibi olmaya isaretle,İzzet ve serefe itibara, otorite sahibi olmaya isaretle,Hirsiz ve eskiyaya isaretle yorumlanir. Alem-i manada (uyku halinde) dogan kusu görmek, ni­met ve devlete ermeye, düsmana galip (üstün) gelmeye, is­tek ve arzusuna kavusmaya isaret olarak yorumlanir. Do­gan görmek, saglik ve sihhate gam ve kederden kurtulup feraha, gönül rahatligina ermeye de isaret eder seklinde yorumlanir. Kisinin rüyada elinde bir dogan kusu bulundugunu görmesi, onun halka (insanlara) baskan, lider olacagina ve halktan saygi ve itibar görecegine ve onlar tarafindan övülecegine isaret olarak yorumlanir.  Rüyada elinde bir dogan kusu oldugunu görmek, insanlar üstüne reis olmaya ve halk arasinda methedilmeye isaret eder. Kisinin evinde veya ortada beyaz bir dogan kusu görmesi, kendisinin bir oglu, bir erkek cocugu olacagina isaret ola­rak yorumlanir. Beyaz dogani yakalayip tuttugunu görmek ise, memuriyete girmeye, yükselip ilerlemeye veya evladi dogacagina isarettir denmistir.  Rüyasinda evinde bir dogan kusu bulundugunu görmek, bir hirsizi yakalayip ele gecirecegine isaret eder. Bir kimsenin rüyasinda bir dogan yakaladigini (tuttugunu) görmesi, hükümet tarafindan gelecek mala ve paraya ve­ya yedirilip icirilmeye, elde edecegi bir menfaate veyahut bir hirsizi tutup yakalayacagina isarettir.  Bir kimsenin rüyada bir dogani avladigini görmesi, büyük bir memur olacagina veyahut bir hirsizi yakalayacagina isaret olarak yorumlanir. Rüyada dogan kusu görmek; izzete, sere­fe, otoriteye, düsmana galip gelmeye, arzu ve isteklerine kavusmaya, evlada, hanima, mem­leketlere, güzel mallara, sihhate, gam ve ke­derden ferahliga, gözlerin saglamligina ve cok yolculuga isaret eder. Bazen de dogan kusu görmek, hapse gir­meye, yiyecek ve icecegin eksikligine ve sikin­tiya isaret eder. Bazi kere de dogan kuslari, avciligi sebe­biyle ölüme isarettir. Rüyada dogan kusunu cagirdigini görmek, iyi bir ogula nail olmaya isaret eder. Rüyada dogan eti yedigini görmek, devlet tarafindan gelecek mala isaret eder. Dogan kusunun kendisinden gittigini gö­ren kimse, otoritesini kaybeder. Bir kimse av icin bir dogan satin aldigini görse, hizmetinde bir kimsenin bulunmasina ve birtakim kimseleri kendisine mal getirmek üzere saga sola göndermesine isarettir. Rüyada dogan kuslarinin kesilmesi yahut ölmesi, zalim kimselerin helak olmalarina isaret eder. Dogan kuslarinin toplu halde bir yöne, bir mahalle gittiklerini görmek, o yere doganlarin sayisinca hirsiz ve yol kesici girmesine isaret eder.

Rüyada Doğan Kuşu Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Doğan Kuşu Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler