Sensizasla

Rüyada Ekin Görmek

11 Şubat 2019 29 Yorum Yap

Rüyada Ekin Görmek

Rüyada bugday ekmek evlat sahibi olacaginiza isaret eder. Baskasinin tarlasina ekin ekmek tarla sahibi ile aranizda ci­kacak bir kavgaya isaret ed..

Rüyada bugday ekmek evlat sahibi olacaginiza isaret eder. Baskasinin tarlasina ekin ekmek tarla sahibi ile aranizda ci­kacak bir kavgaya isaret eder. Ekin yanmasi kitlik dolayisiyla za­rurete düsülecegine, örnek denilecek derecede güzel ve yesil bir tarlada gezinmek hayirli islerle ugrasilacagina,bir yere ekin ekmek evli iseniz cocuga, bekar iseniz evlenmeye isaret eder. Uykusunda (rüya da) mevsiminde yesil ekin görmek, iyi­dir. Yesil ekin görmek, rüya sahibinin, maksat ve amacina kavusmaya, dilek ve muradina ermeye erecegine isarettir. Alem-i menamda mevsimsiz (mevsimi disinda) yesil ekin görmek, iyi degildir. Bu rüya, ayriliga, islerde terslige, aksi­lige veya beklenmedik bir anda rüya sahibinin bir dilegi­nin gerceklesmesine, dileginin olmasina isarettir. Cabir-i Magribi'nin yorumu. Bir kimsenin rüyada kendisi­ne ait bir ekinin yandigini veya bir baska sekilde ekinin te­lef oldugunu görmesi, onun hükümet tarafindan zarar gö­recegine isaret eder seklinde tabir olunmustur.

Rüyada Ekin Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Ekin Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler