Sensizasla

Rüyada Emmek

11 Şubat 2019 31 Yorum Yap

Rüyada Emmek

Rüyada emdigini görmek, eline mal gececegine yani, rüya sahibinin veya emen kisinin mal elde edecegine, mal sahibi olacagina, emilen kisinin..

Rüyada emdigini görmek, eline mal gececegine yani, rüya sahibinin veya emen kisinin mal elde edecegine, mal sahibi olacagina, emilen kisinin malindan yararlanacagi­na isarettir seklinde yorumlanir. Rüyasinda bir kadinin memesinden emdigini gören kim­se, o kadinin malindan faydalanacagina isarettir. Rüyada bir kadinin erkegi emdigini görmesi, erkekten mal elde etmesine, bir erkegin kadini emdigini görmesi, kadin­dan mal elde etmesine isarettir. Daha acik yorumu söyledir. Rüyada görülen emmek, mal sahibi olmaya isaret eder. Rüyasinda bir hayvandan emdigini gören kisi, zor bir ise baslayacagina isaret olarak yorumlanir. Rüyasinda bir cocugun meme emdigini görmek, o cocu­gun rizkinin bol olacagina zenginlik icinde rahat bir hayat sürecegine isarettir seklinde yorumlanir. Hasta birisinin bir kadini emdigini görme­si, sifa bulmaya isarettir. Bir kimsenin bir uzvunu emmek, emdigi kisinin mal ve servetinden hisse almaya isaret eder. Rüyada bir cocugun meme emdigini gör­mek, rizkinin genis ve bol olacagina; emdigi memeden süt degil de kan ciktigini görmek haram mal kazanacagina isarettir.  Rüyada bir kimseyi emdigini görmek, on­dan gelecek mala ve menfaate isaret eder. Rüyada bir kimsenin memelerini em­digini görmek, onun zevcesinden gelecek mala; burnunu emdigini görmek, cebinden gelecek mala; uylugunu emdigini görmek, hi­sim ve akrabasindan gelecek mala isaret eder. Rüyada emzikli kadinin erkek cocuga süt verdigini görmek, sevinc ve sürura; kiz cocu­ga süt verdigini görmek de, üzüntü ve kedere isaret eder.

Rüyada Emmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Emmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler