Sensizasla

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

27 Ocak 2019 9 Yorum Yap

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Rüyasinda henüz ergenlik cagina girmis bir erkek cocuk görmek, seref ve kuvvete ermeye isarettir.  Rüyada bulug cagina ermis cocug..

Rüyasinda henüz ergenlik cagina girmis bir erkek cocuk görmek, seref ve kuvvete ermeye isarettir.  Rüyada bulug cagina ermis cocugu gör­mek, izzet ve kuvvete isarettir. Rüyada, evlenmeksizin kücük bir cocugu oldugunu görmek, dünyada erisecegi ilerle­meye, sihhat, emniyet ve izzete isarettir. Bazi tabircilere göre, bekar olan bir kimse, rüyasinda kü­cük bir erkek cocugu oldugunu görse, bu onun dünya isle­rinde yükselecegine, saglik ve sihhatine, emniyet ve gü­venlikte olduguna isaret eder denmistir. Rüyada görülen kücük erkek cocuklar, kücük üzüntülere isarettir. Bazi tabirciler, rüyada görülen erkek cocuklar, mal, hanim ve birbiri ardinca meydana cikacak cok hayirlara isaret eder demislerdir. Rüyada erkek cocuk görmek, müjdeye isarettir. Rüyada bir oglan dogurdugunu görmek, üzüntü ve kedere düsmeye ya da hastaliga yakalanmaya isarettir. Rüyada kücük bir oglan cocugunu sirtina yüklenip tasidigini görmek, üzüntü ve kedere isarettir. Hamile kadinin rüyada erkek cocugu do­gurdugunu görmesi, dogacak cocugun kiz olacagina isaret eder. Bunun tersine, kiz do­gurdugunu görse, bu kere de oglan cocuk ile müjdelenir. Kur'an okumayi önceden bilen bir kimse­nin rüyada okula giden bir cocugu oldugunu görmesi, günahindan tevbe etmesine isarettir. Kücük cocuklar, kücük ve basit üzüntülere isarettir. Bazi tabircilere göre, oglan cocuklarini görmek, mal, hanim ve birbiri ardinca cikacak cok hayra isarettir. Rüyada birden cok oglan cocugu görmek, mala, hanima ve birbiri ardinca cikacak cok hayra isarettir.

Rüyada Erkek Çocuk Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Erkek Çocuk Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler