Sensizasla

Rüyada Erkek Görmek

27 Ocak 2019 13 Yorum Yap

Rüyada Erkek Görmek

Rüyada erkek görmek, maddi ve manevi kudret ve yükseklige yorumlanir. Erkek cocuk görmek, kederden kurtul­maya, cocuk güzel y&..

Rüyada erkek görmek, maddi ve manevi kudret ve yükseklige yorumlanir. Erkek cocuk görmek, kederden kurtul­maya, cocuk güzel yüzlü ise sevince cirkin cocuk kederlenmeye, erkek kardes görmek, cok sevindirici bir ha­ber almaya, erkek baykus görmek, hirsiza ve dedikoduya isarettir. Bir kimsenin rüyada tanidigi yani, taninan ve bilinen bir erkegi görmesi, onun icin hayir ve berekete isarettir. Bu rü­ya, rüya sahibinin gurbette olan bir yakini bulunuyorsa, o kisi ya kendi gelir veya ondan bir haber gelecegine isarettir. Rüyasinda bildigi ve tanidigi bir yasli adami gören ve onun­la konustugunu da görse, bu onun icin hayir ve berekete ermeye, mal ve rizkinin artacagina isaretle yorumlanir denmistir. Rüyasinda saclari kirlasmis (beyazlasmis) bir er­kek görmek de, bol rizik ve helal mala isaretle yorumlanir. Rüyada bir erkek gören kisinin, güc ve kuvveti artar, itibar sahibi olur seklinde yorumlanir. Ebu Said'il Vaiz'in yorumuRüyada yasli bir erkek görmek su dört cihete isaret olarak tabir olunur. Hayra isaret olarak,Berekete isaret olarak,İhtiyacin karsilanmasina isaret olarak,Emniyete isaret olarak yorumlanir. Bir adam, rüyasinda kendi yaninda bir erkek cocuk görse, üzüntü ve kederden, sıkıntıdan kurtulacagina isaret eder. Bir kimsenin rüyada erkek görmesi, fazilet ve genislige, kudret ve takvaya isarettir. Bir insanin rüyada erkek kardesini, dedesi­ni, amcasini, halasini ve kendilerinden miras alabilecegi bir yakinini görmesi, malda ortak­liga veya bu yakinlarinin kendilerine isarettir. Kadin rüyada kendi esini görürse kocasi yahut ondan bir haber gelir. Rüyada salih, zahid, takva, vera sahibi bi­rini görmek iyilik ve keramete isaret eder. Bazi kere de bu rüya, hayvan ve kuslardan salih bir seye isaret eder. Rüyada hükümdarlari görmek, galip gel­meye; hakimleri görmek, muhakemeye; vali ve idarecileri görmek, korku ve siddete; askeri görmek, sefere; sanatkari görmek, onun imal ettigi nesneye ve rizka; kadini görmek, fitne­ye; salih ve iyi kimseleri görmek de, ibadete isaret eder. Bir kisi rüyasinda maruf bir adam görürse, o adamdan yahut onun benzerinden ya da adasi bulunan bir kimseden bir sey ümit eder. Eger o adamdan aranilan bir cevher alirsa umdugu seyi de almaya isarettir. Eger bir gömlek alirsa ve kendisi de hükümet erkanin­dan olursa o adamdan memurjyet icin söz alir. Eger ip alsa, o ip deyine söz almaktir. Rüyada görülen erkek eger taninyorsa yine o kisi ile yahut onun adasi ile ya da halktan onun benzeri ile tabir edilir. Bazen de rüyada taninan bir erkek görmek, hayir ve berekettir.

Genc Erkek Görmek

Kendini genc göstermeye calisan bir adam görmek kisinin kendi kendini itibardan düsür­mesine, kendini oldugundan yasli gösteren bir genc görmek seref ve izzete isaret eder. Rüyada görülen orta yasliya da genc erkek güzel cehreli ise hayra, cirkin simali ise bir seydan zarar görmeye, bir sıkıntıya girmeye isarettir. Bir yerde toplu halde yasli ve genc erkek­ler görmek, rahmete vesile olacak gelismele­re. bu topluluga bir sey vermek insanlara iyilik yapmaya, onlardan bir sey almak rahmet ve bereketin cabuk meydana gelmesine isarettir. Genc bir erkegin rüyada sac ve sakalinin birdenbire beyazlayip agarmis oldugunu görmesi, halkin (insanlarin) kendisine saygi ve hürmet edecegine isaretle yorumlanir. Yakisikli genc bir delikanli görmek, iyi ve güzel islere veya ihti­yaclarin bitirilmesine isaret eder.

Yasli Erkek Görmek

Rüyada görülen yasli adam bilinsin yahut bilinmesin bütün maksatlarin gerceklesmesi­ne, öyle birine arkasini dönerek gitmek iyilik­lerden yüz cevirmeye isarettir.  Rüyada yasli bir erkek görmek, hayir, bere­ket, kaza-i hacet, emniyet ile tabir olunur. Rüyada bir ihtiyarin kendisine dogru geldi­gini görmek, hayir ve bereketin kendisine karsi gelecegine isaret eder. Rüyasinda tanimadigi bir ihtiyar erkek (adam) görmek, az yorgunluk ve ele gececek helal mala isaretle yorumlanir.

Rüyada Erkek Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Erkek Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler