Sensizasla

Rüyada Et Yemeği Görmek

11 Şubat 2019 28 Yorum Yap

Rüyada Et Yemeği Görmek

Rüyada et yemegi görmek iyidir. Rizka ve berekete isaretle tabir olunmustur. Fakir bir kimsenin rüyada etle pismis yemek görmesi, onun ..

Rüyada et yemegi görmek iyidir. Rizka ve berekete isaretle tabir olunmustur. Fakir bir kimsenin rüyada etle pismis yemek görmesi, onun zenginlesecegine veya zen­ginligine isarettir seklinde yorumlanmistir. Rüyada et yemegi görmek, rizik, bereket ve menfaat ile tabir olunur. Afiyet ve güzel gecime isaret eder. Her cesit etli yemek fakir icin zenginlige, durumu iyi olanlar icin ilme, faydali rizka ve sevince isaret eder. Etsiz pismis yemegi gör­mek, ihtiyac veya ibadete isaret eder. Çesit cesit seylerle pismis karisik yemegi görmek ise, hastaliga isarettir. Rüyada kendi eliyle güzel bir yemek pisirdi­gini görmek, o yemek miktarinca söhrete eris­meye ve fakirlikten sonra zenginlige isaret eder. Et veya pirinc ile pisirilmis süt ve bunlar­dan baska seyler ferahlik, sevinc akid, ilim ve faydali riziklara isarettir.

Rüyada Et Yemeği Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Et Yemeği Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler