Sensizasla

Rüyada Farz Namazı Görmek

27 Ocak 2019 16 Yorum Yap

Rüyada Farz Namazı Görmek

Farz namazla ilgili görülen rüyalar, genellikle ha­yirla yorumlanir. Rüyasinda üzerine farz olan bir namazi kildigini gör..

Farz namazla ilgili görülen rüyalar, genellikle ha­yirla yorumlanir. Rüyasinda üzerine farz olan bir namazi kildigini görmek, rüyayi görenin sözünde durmasina, küs­tügü ve darildigi birisiyle barismasina isaretle yorumlanir. Rüyasinda farz namazini kildigini görmek, rüya sahibi icin borcunu vermek (ödemek), sözünde durmak, iyi bir ise gir­mek, cok iyi bir durumda olmak, barismak (küs durmamak), muradina ermek gibi cihetlere isaret olarak yorumlanir. Rüyasinda kendisine farz olan bir namazi kildigini gör­mek, rüyayi gören kisinin, korku ve endiselerden emin ol­maya ve selamete ererek kurtulmaya isaretle yorumlanir. Cafer-i Sadik (r. a. ) demistir ki; rüyada görülen farz namaz yedi cihetle tabir olunur. Emin olmak, emniyete ermek ile,Sürür, sevince ermek ile,İzzet ve itibar sahibi olmak ile,Yüksek mertebeye, yüksek dereceye ermek ile,Uzüntü ve sıkıntılardan kurtulmak ile,Maksat ve muradina ermek ile,Hacetlerinin gerceklesmesi, verilmesi ile. İmam-i Nablusi demistir ki. Rüyasinda farz namazini vak­tinde abdestli olarak kurallariyla kildigini görmek, kisinin din ve dünyasi icin büyük hayra erecegine ve yüce merte­belere naili yetine isarettir seklinde yorumlanir. (Namaz­larla ilgili genis yorumlar icin Namaz maddesine bakiniz. )

Rüyada Farz Namazı Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Farz Namazı Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler