Sensizasla

Rüyada Mağara Görmek

10 Şubat 2019 - Son Güncelleme 11.02.2019 22:50 33 Yorum Yap

Rüyada Mağara Görmek

Rüyada magara görmek, yakinda uzak ülkelere bir gezi yapacaginiza yorumlanir. Karanlik bir magara görmek, hayra yorulmaz, mezara isaret..

Rüyada magara görmek, yakinda uzak ülkelere bir gezi yapacaginiza yorumlanir. Karanlik bir magara görmek, hayra yorulmaz, mezara isaret sayilir. Karanlik fakat genis bir ma­gara görmek, büyük güclüklere, felaket ve sıkıntıya isarettir. Aydinlik magara görmek, siginilacak herhangi bir yer ve ev gibi yorum­lanir. Magaraya girdiginizi görmek, icinizde bulunan büyük bir korkuyu ve heyecani yenerek huzur ve refah icinde yepyeni bir hayat sürmeye baslayacaginiza isarettir. Rüyada magara görmek, insanin siginabilecegi kim­seye isarettir. Bazi kere de, magara görmek, islerini, plan­larina gizli tutmak isteyen kimse icin islerini gizlemesine veya gizleyecegine isarettir. İsi olmayan, bosta kalan bir kimse, rüyasinda bir magara görse, bu rüyasi onun bir is bulacagina, bir vazifeye veya bir ise girecegine isaretle tabir olunur. Rüyasinda magara gören bir kimse, hasta olsa, sifa bula­cagina, iyilesecegine, hapiste olan bir kimse bu rüyayi görse, hapisten kurtulacagina isaret olarak tabir olunur. Bazi kere de, rüyada magara görmek, “Ashab-i Kehfin” ha­yat hikayesine benzeterek, uzun ömre, rüyayi görenin ömrünün uzunluguna, uzun olacagina ve hayrinin coklu­guna isaret olarak tabir olunur. Rüyada magara görmek, bazen de, Hz. Ebubekir (r. a. )'in Hz. Peygamber Aleyhisselamla beraber hicret yolculugun­da vaki olan meshur kissaya kiyaslanarak dostlardan bir hayra erisip nasiplenmeye isarettir. Rüyada magara görmek, sıkıntılardan kurtulusa ermeye ve refaha kavusmaya isaretle tabir olunur. Bazen de ri'iyada görülen magara, bir seye gayret ve ihtimam göstermeye isaret eder. Bazi kere de rüyada magarayi görmek, bir seyden sapmaya ve yan cizmeye de isaret eder. Yine rüyada magara görmek, vazife almaya, yüksek kimselerle dostluga, sıkıntılardan kurtulmaya ve refaha kavusmaya da isaret eder. Rüyada magara görmek, berekete ve dostlardan bir nasibe erismeye de isaret eder. Bazen de rüyada magara görmek 'Ashab-i Kehf in meshur kissasina binen rüya sahibinin ömrünün uzunluguna ve hayrinin cokluguna isaret eder. Korku ve siddet halinde bulunan bir kimsenin rüyada magara görmesi, o kimsenin emniyette olmasina ve korunmaya isaret eder. Bir kimsenin rüyada düsmanindan kactigini ve bir magaraya girdigini görmesi, o kimsenin düsmanindan emin olmasina isaret eder. Rüyada magaraya girdigini fakat hemen ciktigini görmek, zor bir isten sonra feraha ve selamete ermeye isaret eder.

Rüyada Mağara Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Mağara Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler