Sensizasla

Rüyada Namaz Selamı Görmek

27 Ocak 2019 7 Yorum Yap

Rüyada Namaz Selamı Görmek

Bir kisinin rüyasinda namazini kilarak selam verdigini görmesi, o kisinin üzüntü ve kederlerden kurtulmasina ve onun halinin sevgi..

Bir kisinin rüyasinda namazini kilarak selam verdigini görmesi, o kisinin üzüntü ve kederlerden kurtulmasina ve onun halinin sevgi ve muhabbete dönüsmesine isarettir. Rüyada sag tarafina selam vermesi, bazi İslerinin iyilesmesine; sol tarafa selam verip sag tarafina selam vermemesi de, islerinin bir kisminin cikmaza girmesine ve kendisinin de sıkıntıya düsmesine isarettir. Rüyada namazi bitirip de selam verdigini görmesi, Peygamber'in eser ve sünnetine tabi olmaya, isten ayrilmaya, birini yerine vekil tayin etmeye, yolculuga ve rizka yorulur. Rüyada sag taraftan evvel sol tarafina selam verdigini görmesi, rüya sahibinin serre uyarak bidat seylerin arkasina düsmesine yorumlanir. Rüyada selam vermeksizin namazdan kalktigini görmesi, menfaat elde etmek icin, dikkat ve ihtimam ve sermayeyi ihmal etmesine delalet eder.

Rüyada Namaz Selamı Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Namaz Selamı Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler