Sensizasla

Rüyada Ördek Görmek

29 Ocak 2019 18 Yorum Yap

Rüyada Ördek Görmek

Rüyada ördek görmek, güzel, mal sahibi ve serefli ve namuslu bir kadina isaret eder. Bazen rüyada ördek görmek, cok g&uu..

Rüyada ördek görmek, güzel, mal sahibi ve serefli ve namuslu bir kadina isaret eder. Bazen rüyada ördek görmek, cok güzel ve sisman bir kadina isaret eder. Rüyada sürülerle ördek görmek, ucuzluk, bereket ve nîmete isarettir. Rüyada beyaz ördek aldigini görmek, rüya sahibinin eline gececek cok mala ve paraya isarettir. Rüyada beyaz kaz ve ördek görmek, mala ve zengin hanima isaret eder. Rüyada siyah kaz ve ördek görmek ise, hizmetciye isaret eder. Rüyada yabani ördekleri görmek, kara ve denizde ticaretle yolculuk yapan kimselere isarettir. Rüyada evcil ördekleri görmek ise, üzün­tüye, hanima, mülke, hizmetciye veya bekcile­re isarettir. Rüyada bir ördek kesip etinden yedigini görmek, hanimindan kendisine erisecek cok mala ve hayra isarettir. Rüyada ördekleri toplu halde otlattigini görmek, sanli ve büyük bir toplulugun yüksek makamlarinda bulunmaya ve onlar eliyle gele­cek cokca mala ve paraya isarettir. Rüyada ördeklerin bir yerde sesli olarak ötüsmelerini görmek, yangin, bogulma veya ölümden dolayi üzüntü ve kedere isaret eder. Yine rüyada ördeklerin bir yerde sesli ola­rak ötüsmelerini görmek, kadinlarin sesli ve Feryat edercesine aglasmalarina isarettir. Rüyada ördek görmek, yükselmeye isarettir. Or­degi elinde görmek, yakinda evlenecek demektir. Ordek elinden ucarsa karisi veya sevgilisi kacacak demektir. Rüyada ördek görmek, asil ve güzel, mal-mülk sahibesi, serefli, itibarli bir kadim temsil eder denmistir. Rüyada sürülerle ördek görmek, bolluga, ucuzluga, nimet ve berekete isaret eder seklinde yorumlamislardir. Az sa­yida ördek görmek aileye isaretle yorumlanir denmistir. Cafer-i Sadik (r. a. )'in yorumuRüyada ördek görmek, mal ve zengin zevcedir (hanim estir). Rüyada bir ördek gören ve onu kesip yedigini görmek, hanimindan mal kalmaya isa­rettir demistir. Rüyasinda siyah ördek görmek, hizmetci ka­dinla, beyaz ördek görmek, zevce ile yorumlanir demistir. Rüyasinda beyaz bir ördek aldigini gören kimsenin, eline cok mal, mülk gecer ve gececegine isaretle yorumlanmistir.

Rüyada Ördek Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Ördek Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler