Sensizasla

Rüyada Padişah Görmek

11 Şubat 2019 - Son Güncelleme 11.02.2019 22:45 29 Yorum Yap

Rüyada Padişah Görmek

Rüyada padisah görmek, cok güzel bir rüya ola­rak yorumlanir. Bekarlar icin mutlu bir yuva kuracaginiza evli iseniz son derece geci..

Rüyada padisah görmek, cok güzel bir rüya ola­rak yorumlanir. Bekarlar icin mutlu bir yuva kuracaginiza evli iseniz son derece gecimli ve mutlu bir yasantiniz olacagina isaret sayilir.  Ayrica rüyada padisah görmek, yükselmeye ve iler­lemeye, mesleginde yüksek mevkilere gelmek, islerinde ilerlemekle tabir olunur. Rüyada tahtina kurulmus bir padisah görmek, izzete, serefe, kuvvet ve kudrete isaret eder. Rüyada sultan veya padisah görmek, ima­met, ilim, hitabet, söhret, hüküm, hükme in- kiyad, güzel yüz, izzet ve devlet, seref, yük­seklik, nîmet, kuvvet ile tabir olunur. Rüyada adaletli bir sultani veya padisahi görmek, dünya ve ahirette murada ermeye isarettir. Rüyada padisahin basindan sarigini veya elbisesinden bir seyi aldigini görmek, malinin elinden gitmesine, memuriyetten azline ve kazancin durgunluguna delalet eder. Rüyada padisahla beraber bir yorgan altina girdigini görmek, sultandan gelecek mal ve hayra isarettir. Ayrica rüyada padisahi görmek, zenginle­sip kazanci bol olmaya, düsmanliktan kurtul­maya ve halinin iyi olmasina da isaret eder. Padisahi (hükümdari, devlet baskanini, meliki) öldürdügünü görmek, büyük bir is ta­lep etmeye ve bunu basarmaya isarettir. Hastanin padisah olmasi, üzüntü ve kede­re isarettir. Rüyada padisah oldugunu görmek, ehli icin mülke ve saltanata ermeye; ehli olmayan icin, onun bulundugu toplumda, alim ve takva ehli­nin disindakilere zarar verecek olan fitne ve karmasaya yahut baska bir musibete isarettir.

Rüyada Padişah Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Padişah Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler