Sensizasla

Rüyada Sığır Görmek

28 Ocak 2019 14 Yorum Yap

Rüyada Sığır Görmek

Rüyada sigir görmek, cok hayirlidir. Refah, servet ve saadet ile yorumlanir. Sigirin evine girdigini görmek kisa za­manda zengin olmaya,..

Rüyada sigir görmek, cok hayirlidir. Refah, servet ve saadet ile yorumlanir. Sigirin evine girdigini görmek kisa za­manda zengin olmaya, bir sigiri kesip etini parcaladigini görmek, iyi isler basarmaya, sigirin sütünü icmek, din bütünlügüne, sari ve siyah sigir görmek,nese ve sevince, bereket ve bolluga,buzagi gör­mek, erkek cocuk sahibi olmaya isaret sayilir. Rüyada sigir görmek, sevinc ve zenginlige isarettir. Bazi yorumcular, ucuzluk ve bolluk senelerine isaretle yorum­lamislardir. Rüyada sigir görmek, senelere isaretle yorumlanmistir. İmam-i Nablusi de böyle yorumlamistir. Rüyada siyah ve sari sigir görmek, insanlarin sevinc icinde olduklari, bolluk ve ucuzluk olan seneye isaret eder. Sigirin basindaki görülen beyazlik, o senenin basinda görü­lecek siddete, belinde görülen beyazlik, o senenin ortala­rinda cekilecek siddete, kalcasinda görülen alacalik (be­yazlik) ise, o senenin sonunda görülecek siddet ve zahme­te isaretle yorumlanir demistir Nablusi. Rüyada görülen etli butlu (semiz) sigirlar, bollukla, bereket ve ucuzlukla gececek senelere isaret eder. Zayif ve Zebun (bir igne iplik kalmis) sigirlar, kitlik, yokluk ve sıkıntı icinde gececek senelere isaret eder demislerdir. Bir kimsenin rüyada sigir eti yedigini görmesi, o sene icin­de kazandigi helal mala isarettir denilmistir. Rüyasinda bir sigiri yularindan tutup götürdügünü görmek, rüya sahibi bekarsa, dindar iyi bir kadinla evlenir evlene­cegine isarettir demislerdir.

Rüyada Sığır Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Sığır Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler