Sensizasla

Rüyada Yüzdüğünü Görmek

17 Mart 2019 14 Yorum Yap

Rüyada Yüzdüğünü Görmek

Rüyada suda yüzmek elinize helal mal gececegine mevkinin yükselecegine yorumlanir. Su bulaniksa haram mal elde edeceginize, suya düs&uu..

Rüyada suda yüzmek elinize helal mal gececegine mevkinin yükselecegine yorumlanir. Su bulaniksa haram mal elde edeceginize, suya düsüp kurtulmak, gam ve üzüntüden kurtulacaginiza, tuzlu suda yüzmek hayirli haberler alacaginiza isarettir. Derinde yüzdügünüzü görmek, bekarlar icin hayirli evlilige isarettir. Rüyada denizde veya suda yüzmek, cesitli sekillerde yorumlanir. Bu da icinde yüzülen suyun durumuna göre yorumlanir. Rüyasinda denizde yüzdügünü gören kimse, istek ve ar­zusuna, dilek ve muradina erer seklinde yorumlanir. Bir kimse rüyasinda, denizi yüzerek gectigini görse, kurtulusa erecegi ve selamette olacagina isaretle yorumlanir. Yüzerken cesaretli oldugunu ve korkmadigini görse, selamette ve iyilik icinde olduguna yorumlanir. Bir kimse, rüyasinda sakin bir denizde yüzdügünü görse, devlet memuru olacagina isarettir seklinde yorumlanir. Bir kimse denizin derinliklerinde güzel güzel yüzdügünü görse, büyük bir ise veya büyük bir memuriyete girer sek­linde yorumlanir. Bir kimse rüyasinda denizde kafasi üzerinde yüzdügünü görse, günahindan tövbe eder ve isledigi günahtan dolayi pismanlik duyar seklinde yorumlanir. Bir kimse rüyasinda, denizde degil de karada (susuz yerde) yüzdügünü görse, bu rüyasi, onun, sıkıntıya düsecegine veya hapse girecegine veya caresizlik icinde kalacagina isaret olarak yorumlanir. Bir kimse herhangi bir suda yüzdügünü görse, dilek ve muradina kavusur seklinde yorumlanir, ilim talebinde olan bir ögrenci, rüyasinda denizde yüzdügünü görse, sevdigi o ilmi basari ile elde edecegine isaretle yorumlanir.

Rüyada Yüzdüğünü Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Yüzdüğünü Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Eklenenler
En Çok Okunanlar
haberler