Sensizasla

Urla Öğretmenevi

Urla Öğretmenevi

Urla Öğretmenevi 2019 oda fiyatları, iletişim, telefon, adres ve konum bilgileriyle salon, restoran, otel ve diğer hizmetleri hakkında en güncel bilgiler.

İzmir Urla öğretmen evi konaklama, urla öğretmenevi fiyatları, otel fiyatları, öğretmen evi, öğretmenevi rezervasyon, urla öğretmenevi telefon, adres, salon, oda, öğretmenevi listesi, 2019 yeni konaklama fiyatları

Urla Öğretmenevi Tanıtımı

Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka bulunduğunuz o kurumdan bilgi alınız.

Urla Öğretmenevi Fiyat Bilgileri

Urla Öğretmenevi

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sayfamızda bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Sayfamız Türkiye'deki öğretmen evlerini tek bir çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar'la doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı bütün bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu E-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ile adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleri ile iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. SensizAsla.net içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerikle ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde SensizAsla.net sorumlu değildir, tutulamaz.

YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sensizasla.net sorumlu tutulamaz.
 • Mehmet 2 hafta önce

  Tlf yazarmisiniz

İzmir Öğretmenevi
Diğer İller
Öğretmenevi Arayanlar
 • Mustafa 2 gün önce

  Tlf neden cevap verilmiyor »

 • Mehmet 2 hafta önce

  Tlf yazarmisiniz »

 • Sude 1 ay önce

  Kamudan emekli öğretmen velisiyiz eşimle konaklamak istiyoruz fiyat ne kadar? »

 • Öğretmen D. 1 ay önce

  Kişi başı ücretiniz ne kadar ? Tüm odalarınız aynı standarttamı ? Kahvaltı dahilmi ? »

 • Nurcan 1 ay önce

  Telefonla iletişime geçebilirmiyiz »

 • Ilhan 2 ay önce

  Size ulaşabileceğim numara yoktur sitede »

 • Ilhan 2 ay önce

  Size ulaşabileceğim numara varmı »

haberler